Профілайн для котів АКТИВ КОМПЛЕКС + виведення шерсті 180 табл

Profiline new Profiline new
АртикулPR241873 Штрих-код товару4823082418732

Комплекс сприяє нормальному фізіологічному росту та розвитку молодих тварин та зміцненню імунітету. Комплекс покращує стан шкіри, шерсті та є додатковим джерелом енергії. Застосовують для м’якого виведення шерсті із травного каналу природним шляхом та запобігання повторного утворення безоарів, поліпшення перистальтики кишечника, нормалізації обміну речовин, пов'язаного з недостатністю вітамінів та мінералів у добовому раціоні.

Тип Вітамінно-мінеральний комплекс
Серія Профілайн
Призначення Для котів
Роздрібна ціна

261,50 ₴

Профілайн для котів АКТИВ КОМПЛЕКС + виведення шерсті 180 табл
Профілайн для котів АКТИВ КОМПЛЕКС + виведення шерсті 180 табл

Екстракт солоду містить нерозчинну клітковину, яка стимулює травлення, роботу кишечника, сприяє очищенню організму від накопичених токсинів, шлаків, м'яко виводить безоари із травного каналу природним шляхом, запобігає утворенню нових, які можуть загрожувати життю тварини.

Солод має жовчогінну дію, запобігає утворенню каменів в жовчному міхурі. Солод регенерує пошкоджені ділянки слизової оболонки шлунку та кишечника, що пояснює його застосування при гастриті, коліті, ентероколіті, холециститі, виразці шлунку, запальних процесах жовчовивідних шляхів.

Таурин є важливою незамінною амінокислотою для котів. Ця амінокислота необхідна для роботи серцево-судинної системи, підтримки функцій зору, стану сітківки очей, міцного імунітету.

Екстракт абалону є природним джерелом поліненасичених жирних кислот, вітамінів А, Е та В12, мінералів, в тому числі цинку, який є необхідним для здоров’я шкіри та всього організму.

Екстракт плодів журавлини містить проантоціанідин, який інгібує адгезію бактерій, що блокує прикріплення бактерій до клітин епітелію сечовивідної системи. Завдяки цьому знижується кількість бактерій у сечовому міхурі, що запобігає розвитку хронічних інфекцій у сечовивідних шляхах.

Детальніше...

Властивості

 • Тип Вітамінно-мінеральний комплекс
 • Серія Профілайн
 • Форма випуску Таблетки
 • Призначення Для котів
 • Кількість в упаковці 180 шт
 • Кількість пакувань 8 шт
 • Вид упаковки Флакон
 • Термін придатності 18 місяців
 • Рекомендований вік Від 6 тижнів
 • Сертифікат ISO 9001:2015
 • Реєстраційне посвідчення АВ-09036-04-19

Детальніше...

Склад та фармакологічні особливості

Дріжджі пивні, вітамінно-мінеральний комплекс, дикальцію фосфат, кальцію цитрат, сухі екстракти: абалону, плодів журавлини, кореня топінамбура, солоду, зелених губчатих молюсків; пробіотичні бактерії (Bacillus subtilis), таурин, мікрокристалічна целюлоза, крохмаль картопляний, кальцію стеарат, гіпромелоза, ароматизатор харчовий «вершки».

Застосування

Застосовують для м’якого виведення шерсті із травного каналу природним шляхом та запобігання повторного утворення безоарів, поліпшення перистальтики кишечника, нормалізації обміну речовин, пов'язаного з недостатністю вітамінів та мінералів у добовому раціоні.

Рекомендовано кошенятам з 6-тижневого віку.

Форма випуску

Таблетки по 180 шт. у полімерному флаконі.

Умови зберігання

Зберігати у сухому місці за температури від 0 °С до 25 °С.

Термін придатності

18 місяців

Спосіб застосування

Кормову добавку застосовують щоденно перорально, змішуючи з кормом або окремо.

Добова доза на тварину, незалежно від годівлі:

• коти та кошенята з масою тіла до 3 кг - 1 таблетка;

• коти з масою тіла 3-5 кг - 2 таблетки;

• коти з масою тіла більше 5 кг - 3 таблетки.

Мінімальний курс застосування — 4 тижні.

За необхідності курс повторюють через 30 діб.