Корисно знати

Чи можна купати тварину людським шампунем?

Не часто ми переймаємося цим питанням, але варто запам’ятати, що звичайний шампунь змиє жири, які захищають шерсть та шкіру тварини. Суха та ламка шерсть, лущення шкіри все це наслідки порушення природного антибактеріального шару шкіри тварин.
Дізнатися більше

Гігієнічний догляд за улюбленцями

Регулярні гігієнічні процедури підтримують фізіологічні процеси в організмі улюбленця, тим самим покращуючи його здоров’я, настрій та поведінку. До регулярних гігієнічних процедур слід віднести догляд за зубами, вухами, очима, кігтями та шерстю.
Дізнатися більше

Які вітаміни потрібні котам: баланс мінералів при авітамінозі

Існує думка, що якщо кіт харчується сухим або вологим кормом, особливо преміум класу, його організм забезпечений усіма необхідними вітамінами.
Дізнатися більше

8 причин, чому варто вибрати препарати ProVET

Профілактика захворювань у котів та собак, підтримання стану їхнього здоров'я на високому рівні – пріоритетне завдання кожного люблячого власника.
Дізнатися більше

Догляд за шерстю тварин при линьці: проблеми та їх вирішення з ТМ ProVET

Кожному відповідальному власнику тварини важливо, щоб вихованець був здоровим, привабливим та у відповідній кондиції. Основний показник здоров’я тварин – шерсть та її стан.
Дізнатися більше

Культура догляду за вихованцями: чек-лист від TM ProVET

Поняття культури догляду за домашніми улюбленцями, а також етики власника тварини - це сукупність уявлень про те, як правильно вибрати та які умови їй створити.
Дізнатися більше