Корисно знати

Турбота про довкілля від ТМ ProVET – піклуємось про улюбленців та їх власників

Спробуємо розібратися, як війна впливає на стан екології та що ми можемо зробити, аби покращити наше спільне майбутнє.
Дізнатися більше

Правильний догляд за кастрованими або стерилізованими котами

Турбота, яку вони потребують, та любов на яку вони заслуговують. Мабуть саме так думають власники кастрованих/стерилізованих котів, вибираючи їм харчування чи додаткові вітаміни, іграшки тощо.
Дізнатися більше

Висока якість сировини - важливий аспект виробництва ветеринарних препаратів ТМ ProVET

Вітчизняне виробництво ветеринарних препаратів ТМ ProVET – це широкий асортимент доступних, якісних та ефективних препаратів, виготовлених за сучасними технологіями, відповідно до міжнародних стандартів якості.
Дізнатися більше

Поведінкові зміни у собак похилого віку

Середня тривалість життя наших «хвостатих» домашніх улюбленці, ми маємо на увазі собак, складає 10-13 років.
Дізнатися більше

Дирофіляріоз у людини: як попередити захворювання

Дирофіляріоз - це зоонозне захворювання, збудниками якого є гельмінти роду Dirofilaria. Хвороба передається людині укусом комара від хворого кота або собаки.
Дізнатися більше

Алергія у тварин: поради та профілактика

Алергію у домашніх тварин можуть спровокувати найбільш різноманітні фактори. Тож, якщо ви побачили у собаки або кота набряки, почервоніння, висипання, свербіж шкіри, діарею, блювоту, то швидше за все це алергія.
Дізнатися більше

Чи можна купати тварину людським шампунем?

Не часто ми переймаємося цим питанням, але варто запам’ятати, що звичайний шампунь змиє жири, які захищають шерсть та шкіру тварини. Суха та ламка шерсть, лущення шкіри все це наслідки порушення природного антибактеріального шару шкіри тварин.
Дізнатися більше

Гігієнічний догляд за улюбленцями

Регулярні гігієнічні процедури підтримують фізіологічні процеси в організмі улюбленця, тим самим покращуючи його здоров’я, настрій та поведінку. До регулярних гігієнічних процедур слід віднести догляд за зубами, вухами, очима, кігтями та шерстю.
Дізнатися більше

Які вітаміни потрібні котам: баланс мінералів при авітамінозі

Існує думка, що якщо кіт харчується сухим або вологим кормом, особливо преміум класу, його організм забезпечений усіма необхідними вітамінами.
Дізнатися більше

8 причин, чому варто вибрати препарати ProVET

Профілактика захворювань у котів та собак, підтримання стану їхнього здоров'я на високому рівні – пріоритетне завдання кожного люблячого власника.
Дізнатися більше