Новини

Міжнародна науково-практична ветеринарна конференція IVC 2023

Міжнародна науково-практична ветеринарна конференція IVC 2023 успішно пройшла 26-27 травня у Pochayna Event Hall у місті Київ. Ця престижна подія зібрала провідних ветеринарів, науковців та фахівців з усього світу для обговорення найновіших досягнень та викликів у ветеринарній медицині.
Дізнатися більше

Міжнародна виставка Zoomark International 2023

З 15 по 17 травня проходила одна з найочікуваніших подій у світі зооіндустрії - міжнародна виставка Zoomark International 2023. Цей визначний захід відбувався в Болоньї, Італія, і зібрав понад 27 тисяч кваліфікованих покупців та учасників з усього світу.
Дізнатися більше

Більше догляду за меншу ціну: шампуни Профілайн 3л та лосьйони Sanipet 300 мл

Чудові новини для власників котів та собак! Компанія ProVET представляє нову лінійку своїх продуктів для домашніх улюбленців. Нові фасовки шампунів та лосьонів для догляду за вухами та очима тепер доступні у об'ємі 3 літри та 300 мл, що є прекрасною новиною для тих, хто шукає економічні та довговічні засоби догляду за своїми тваринами.
Дізнатися більше

Аудит ТМ ProVET на відповідність вимогам GMP – виробництво, яке заслуговує довіри

Вже традицією стало для нас, напередодні новорічних свят, проходити сертифікаційний аудит на відповідність GMP (Належна виробнича практика). Не став виключенням і цей рік, незважаючи на непрості умови.
Дізнатися більше

Бронзова перемога делегації України з грумінгу за підтримки ТМ ProVET

У міжнародному конкурсі Artero Grooming Slam 2022 в Іспанії взяли участь ТОП-400 грумерів з 18 країн, у тому числі делегація від України в складі 10 профі своєї справи.
Дізнатися більше

Підтримка ТМ ProVET збірної України з грумінгу на міжнародних змаганнях

Цього разу цілих дві яскравих події світа грумерської індустрії відбулися у вересні в Бельгії!
Дізнатися більше

Підсумки виставки у Бельгії

У вересні в бельгійському міcті Кортрейк відбулася виставка зоотоварів - Anido. В івенті взяли участь міжнародні виробники та рітейлери - загалом близько 120 експонентів. Україну було представлено, зокрема, брендом ProVET. 
Дізнатися більше

Допомога країні під час війни

За участю зооволонтерів компанія ProVET здійснює регулярні поставки ветпрепаратів службовим собакам, яких військові кінологи навчають командам і завданням із протидії тероризму та пошуковим роботам 
Дізнатися більше

Імпортозаміщення або чи є якісні ветпрепарати українського виробництва?

В цей нелегкий для української економіки час подорожчання торкнулося, зокрема, ветпрепаратів виробництва Німеччини, Словенії, Франції та США.
Дізнатися більше

Аудит ProVET на відповідність міжнародного стандарту ISO 9001:2015

Наприкінці липня виробничий комплекс ProVET успішно пройшов щорічний наглядовий аудит за стандартом ISO 9001:2015.
Дізнатися більше