PDF-каталоги

Загальний каталог ProVET 2023

Загальний каталог ProVET 2023

Каталог ветеринарних препаратів, засобів гігієни та догляду за домашніми улюбленцями. У каталозі представлено весь асортимент продукції ТМ ProVET –інсектоакарицидні препарати; репелентні засоби; комплексні препарати проти екто- та ендопаразитів; антигельмінтні препарати; акарицидні та протигрибкові препарати; контрацептиви; вітамінно- мінеральні комплекси; фітокомплекси; гігієнічні засоби та шампуні. Препарати ТМ ProVET ефективні, безпечні для улюбленців і складені з урахуванням особливостей тварин різних порід і різного віку.

Каталог Provet   Завантажити файл

Мегастоп

Буклет Мегастоп

Мегастоп - це комплексні препарати проти екто- та ендопаразитів для котів та собак. Завдяки високоефективним діючим речовинам, препарат застосовують для профілактики і лікування тварин при ураженні блохами, кишковими нематодозами, коростяними кліщами, демодекозом, а також для профілактики дирофіляріозу.

Завантажити файлЗавантажити файл

Профілайн

Буклет ПрофіЛайн краплі та нашийники

Профілайн – це безпечний та надійний захист від кліщів, бліх, вошей та волосоїдів у котів і собак. В буклеті представлені краплі та нашийники ПрофіЛайн, їх форма випуску та застосування.

Профілайн – професійний підхід до протипаразитарного захисту.

Завантажити файлЗавантажити файл

Moxistop

Буклет Моксістоп

Моксістоп- це комбінований протипаразитарний препарат, профілактика та лікування при нематодозах та цестодозах. В буклеті представлені препарати Моксістоп у вигляді крапель та таблеток, їх форма випуску, застосування та переваги препарату.

Моксістоп - це ефективний засіб від гельмінтів нового покоління.

Завантажити файлЗавантажити файл

EcoVet

Буклет ЕкоВет

Продукти ЕкоВет являють собою поєднання інновацій та природності- основою засобів є виключно натуральні олії. Складові компоненти мають виражену репелентну дію проти бліх, вошей, кліщів, а також комарів, москітів та мух.

В буклеті представлені спреї, краплі, нашийники ЕкоВет, їх форма випуску та застосування. Лінійка ЕкоВет – м’який та надійний репелентний захист та безпека.

Завантажити файлЗавантажити файл

Інсектостоп

Буклет Інсектостоп

Інсектостоп – це серія інсектоакарицидних препаратів для котів та собак. Препарати ефективні при ураженні ектопаразитами: блохами, вошами, волосоїдами, іксодовими, саркоптиформними кліщами, тромбідиформними кліщами. В буклеті представлені спреї, краплі, нашийники Інсектостоп, їх форма випуску та застосування.

Вся продукція Інсектостоп якісна, ефективна та доступна за ціною кожному покупцю.

Завантажити файлЗавантажити файл

Профілайн вітаміни

Листівка Профілайн вітаміни

Вітамінно- мінеральні комплекси Профілайн – це професійний підхід до здоров’я домашніх улюбленців. У листівці ви знайдете 12 комплексів для котів і собак, які створені відповідно до видових, фізіологічних, вікових особливостей тварин. До складу вітамінів включені натуральні пробіотики та екстракти.

Завантажити файлЗавантажити файл

Профілайн

Буклет Профілайн вітаміни

Вітамінно- мінеральні комплекси нового покоління Профілайн – це продукти створені з урахуванням фізіологічних особливостей домашніх улюбленців. Вітаміни розроблені згідно з рекомендацій ветеринарних лікарів, спираючись на новітні досягнення та розробки у галузі ветеринарії.

В буклеті представлені 12 вітамінно- мінеральних комплексів Профілайн для котів і собак.

Завантажити файлЗавантажити файл

Фітовит

Буклет Фітовіт

Фітокомплекси Фітовіт мають у своїй основі природні компоненти – екстракти трав і рослин. При складанні рецептури враховувалися потреби і породні особливості ваших улюбленців.

В буклеті представлен широкий асортимент фітокоплексів для котів і собак, який допоможе у полегшенні чи попередженні найпоширеніших неприємностей зі здоров’ям, що трапляються у домашніх вихованців.

Препарати серії Фітовіт захищають та відновлюють здоров’я тварин.

Завантажити файлЗавантажити файл

Профілайн шампуні

Буклет Профілайн шампуні

Шампуні Профілайн дбають про красу і здоров’я домашніх вихованців. Інгрідієнти шампуня підібрані з урахуванням фізіологічних особливостей улюбленців- зберігають природний захисний шар шкіри. Мають високу миючу здатність і відновлюють гідроліпідний баланс.

Шампуні протестовані професійними експертами- грумерами.

В буклеті представлени шампуні для собак, цуценят, котів, кошенят та тхорів.

Завантажити файлЗавантажити файл