ТМ ProVET- провідний виробник ветеринарних препаратів, засобів гігієни та догляду за домашніми улюбленцями

Про компанію

Наша головна компетенція

Продукція ™️ ProVET добре відома в Україні та за кордоном, має багато нагород і відзнак.

Ми розуміємо наших улюбленців, маємо глибоке знання ринку зоотоварів, створюємо вітчизняні ветеринарні продукти європейської якості за доступними цінами.

Наша команда - спеціалісти та однодумці, натхненні любов'ю до домашніх вихованців. Ми прагнемо зробити життя улюбленців і їхніх господарів більш комфортним і безпечним.

Про компанію

Наше виробництво

З 2014 року ми виготовляємо широкий спектр препаратів для профілактики та лікування домашніх улюбленців. Виробництво продукції здійснюється на власних потужностях, оснащених високотехнологічним обладнанням за передовими технологіями.

Лабораторія підприємства забезпечена сучасним контрольно-вимірювальним обладнанням, що дозволяє здійснювати контролю якості на кожному етапі виробництва продукції.

Наші досягнення

Участь у фахових міжнародних виставках, постійна робота з ветеринарами та заводчиками дає нові идеї, розуміння світових трендів, спонукає до запровадження новітніх методів виробництва та контролю якості продукції.

З 2019 р. компанія ТОВ «НВП «Сузір’я» входить до Української асоціації виробників та дистрьб’юторів ветеринарних препаратів та кормових добавок. Це дає можливість професійної співпраці та синергії зусиль виробників.

Контроль якості GMPСертифікат ISO

Ми пишаємося виконаною роботою, особливо нашою досвідченою та творчою командою.

Наші партнери

suziryagroomingprirodamasterzoo