Моксістоп краплі для котів масою тіла до 4 кг 1 піпетка 0,4 мл

Моксістоп Моксістоп
АртикулPR241916 Штрих-код товару4823082419166

Профілактика та лікування котів при нематодозах (Toxocara cati, Toxascaris leonine, Ancylostoma tubaeforme, Uncinaria stenocephala, Trichuris vulpis, Angiostrongylus vasorum, Crenosoma vulpis, Thelaria callipaeda), цестодозах (Dipylidium caninum, Echinococcus granulosus, Echinococcus multilocularis, Taenia pisiformis, Taenia hydatigena, Mesocestoides spp.) та змішаних нематодо-цестодозних інвазіях. Профілактика дирофіляріозу (Dirofilaria immitis, Dirofilaria repens мікродирофілярії L3 та L4 стадії).

Моксістоп - для котів (інструкція) Моксістоп - для котів (інструкція)

Тип Антигельмінтний препарат
Серія Моксістоп
Призначення Для котів масою тіла до 4 кг
Роздрібна ціна

0,00 ₴

Моксістоп краплі для котів масою тіла до 4 кг 1 піпетка 0,4 мл
Моксістоп краплі для котів масою тіла до 4 кг 1 піпетка 0,4 мл

«Моксістоп» належить до комбінованих протипаразитарних препаратів. Комбінація моксидектину і празіквантелу, які входять до складу препарату, забезпечують широкий спектр протипаразитарної дії, у тому числі проти личинкових та статевозрілих стадій розвитку кишечних нематод, личинок (мікродирофілярій) нематод виду Dirofilaria immitis, Dirofilaria repens, цестод, які паразитують на котах.

Моксидектин – напівсинтетична сполука другого покоління макроциклічних лактонів групи мільбеміцинів. Речовина має активну дію проти ендопаразитів. Механізм впливу обумовлений взаємодією з гамма-аміномасляною кислотою і глютаровими хлорними канальцями паразитів, що призводить до відкриття хлорних канальців у постсинаптичному просторі і збільшення іонів хлору, внаслідок чого відбувається незворотнє зниження м’язової активності, параліч та загибель паразитів.

Празіквантел активний проти цестод (стьожкових гельмінтів), підвищує проникливість мембран для іонів кальцію, викликає підвищення м`язової активності, яке змінюється скороченням мускулатури та спастичним паралічем, викликає руйнування зовнішнього покриву цестод статевозрілих форм. Під дією празіквантелу стьожкові гельмінти майже повністю перетравлюються і не виявляються у фекаліях.

Детальніше...

Властивості

 • Тип Антигельмінтний препарат
 • Серія Моксістоп
 • Форма випуску Краплі спот-он
 • Призначення Для котів масою тіла до 4 кг
 • Об'єм 0,4 мл
 • Кількість в упаковці 1 шт
 • Кількість пакувань 10 шт
 • Вид упаковки Піпетки
 • Термін придатності 3 роки
 • Склад (діюча речовина) Празіквантел, моксидектин
 • Рекомендований вік Від 7 тижнів
 • Сертифікат ISO 9001:2015, GMP
 • Реєстраційне посвідчення АВ-09441-03-21

Детальніше...

Склад та фармакологічні особливості

1 мл препарату містить діючі речовини: празіквантел – 40 мг, моксидектин – 10 мг.

Допоміжні речовини: ПЕГ-400, спирт ізопропіловий, диметилсульфоксид.

Застосування

Застосовують котам масою тіла до 4 кг – 0,4 мл — 1 піпетка.

Протипоказання

Не застосовують кошенятам віком до 7 тижнів.

Не застосовують тваринам із підвищеною чутливістю до складників препарату.

Не підлягають дегельмінтизації виснажені і хворі на інфекційні захворювання тварини.

Форма випуску

Полімерні піпетки по 0,4 мл, упаковані у картонну коробку по 1 штуці.

Умови зберігання

Зберігати препарат у закритій упаковці виробника, в сухому недоступному для дітей та тварин місці, окремо від харчових продуктів та кормів, за температури від 5 до 25 °С.

Термін придатності

3 роки.

Спосіб застосування

Препарат наносять на суху неушкоджену шкіру. На ділянці шиї біля основи черепа розгортають шерсть тварини, щоб було видно шкіру, відламують верхню частину піпетки і, розміщуючи кінець піпетки на шкірі, витискають вміст піпетки безпосередньо на шкіру. При обробці тварин великих розмірів вміст піпетки наносять на шкіру у 3-4 точках вздовж хребта.

Для дегельмінтизації тварин при нематодозах і цестодозах травного каналу препарат застосовують з лікувальною метою одноразово, з профілактичною – один раз на місяць.

З метою профілактики дирофіляріозу у неблагополучних регіонах препарат застосовують у весняно-літньо-осінній період: перед початком льоту комарів і москітів (переносників Dirofilaria immitis, Dirofilaria repens) одноразово, і далі один раз на місяць. Останній раз не раніше, ніж за місяць після завершення льоту комах. Препарат не знищує статевозрілих дирофілярій, але знижує кількість циркулюючих у крові мікродирофілярій.