Інсектостоп спрей від бліх та кліщів для котів і собак 250 мл

Інсектостоп Інсектостоп
АртикулPR240979 Штрих-код товару4823082409792

Препарат має високу ефективність до личинкових та статевозрілих бліх, вошей, волосоїдів, іксодових та акариформних кліщів.

Тип Інсектоакарицидний препарат
Серія Інсектостоп
Призначення Універсальний, для собак та котів
Роздрібна ціна

0,00 ₴

Інсектостоп спрей від бліх та кліщів для котів і собак 250 мл
Інсектостоп спрей від бліх та кліщів для котів і собак 250 мл

До складу препарату входить фіпроніл, який діє на рецептори нервової системи ектопаразитів, викликаючи параліч і подальшу загибель, але не впливаючи при цьому на центральну нервову систему ссавців.

Детальніше...

Властивості

 • Тип Інсектоакарицидний препарат
 • Серія Інсектостоп
 • Форма випуску Спрей
 • Призначення Універсальний, для собак та котів
 • Об'єм 250 мл
 • Кількість в упаковці 1 шт
 • Кількість пакувань 12 шт
 • Вид упаковки Флакон
 • Термін придатності 3 роки
 • Склад (діюча речовина) Фіпроніл
 • Рекомендований вік Від 10 тижнів
 • Термін дії препарату 3-4 тижні
 • Сертифікат ISO 9001:2015
 • Реєстраційне посвідчення АВ-05887-03-15

Детальніше...

Склад та фармакологічні особливості

100 мл препарату містять діючу речовину фіпроніл — 0,3 г, допоміжні речовини.

Застосування

Профілактика і лікування собак та котів при ураженні ектопаразитами: блохами; вошами на всіх стадіях розвитку; волосоїдами, іксодовими кліщами; саркоптиформними кліщами.

Протипоказання

Не застосовувати хворим, виснаженим та ослабленим тваринам.

Не застосовувати тваринам, віком до 10 тижнів.

Не застосовувати тваринам, чутливим до фіпронілу або до інших складників препарату.

Форма випуску

Полімерні флакони з розпилювачами по 250 мл.

Умови зберігання

Зберігати у сухому темному, недоступному для дітей і тварин місці, окремо від продуктів харчування та кормів при температурі від 4 °С до 25 °С.

Термін придатності

3 роки.

Спосіб застосування

Препарат застосовують зовнішньо. Обробку тварин проводять на відкритому повітрі або в добре вентильованому приміщенні. Перед обробкою флакон ретельно струшують і скеровують струмінь препарату на тулуб тварини з відстані 10-15 см. Препарат наносять на всю поверхню тіла тварини, проти росту шерсті так, щоб він потрапив не тільки на шерсть, а й на шкіру з розрахунку 3-6 мл на 1 кг маси тіла шляхом натискування на поршень розпилювача – 7 натисків (1 мл) для флаконів ємністю 100 та 250 мл. Рекомендується обробити також подушечки лап тварини. При обробці голови та ділянок навколо очей препарат наносять на руку у рукавиці і втирають у шкіру тварини, таким чином щоб препарат не потрапив на слизові оболонки.

При отодектозі тварин внутрішню поверхню вушної раковини і зовнішній слуховий прохід очищають від вушної сірки, струпів та ексудату, після цього розпилюють препарат в обидва вуха, навіть при ураженні лише одного по 0,5 мл (3-4 натисків). Для рівномірного розподілу препарату вушну раковину стулюють та проводять легкий масаж. Обробку проводять 2-3 рази з інтервалом 7-10 діб.

При саркаптозі, нотоедрозі і хейлетіозі препарат наносять на попередньо очищені від струпів уражені ділянки тіла із захопленням прикордонної здорової шкіри до 1 см, із розрахунку 1 мл (7 натисків) на 10 см2 ураженої ділянки тіла тварини. Обробку проводять 2-4 рази з інтервалом 7-10 діб до клінічного видужання тварин, яке підтверджується двома негативними результатами акарологічних досліджень. З метою профілактики ураження тварин ектопаразитами необхідно періодично обробляти місця їх перебування (собачі будки, клітки та ін.) та предмети догляду (підстилки, попони та ін.) з розрахунку 2 мл (14 натисків) препарату на 1 м2.

Одноразова обробка препаратом попереджує від ураження кліщами протягом 3 тижнів та протягом 4 тижнів від ураження блохами. Для обробки довгошерстих тварин доза препарату більша на 20-25%. Не рекомендують купати тварину три доби до та три доби після обробки.